Hizmetlerimiz

Hizmet Süreçlerimiz

Alanında profesyonel uzmanlarımız yanınızda

Yeni nesil dijital uygulamaları sizin için takip ediyor ve dijital dünyada marka konumlandırma süreçlerinizde sizlere en doğru desteği sağlamak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

1.Marka Analizi

Markanız adına bugüne kadar yürütülen çalışmaları değerlendiriyoruz. Ek olarak yürütülebilecek çalışmaları inceliyoruz.

2.Rakip Analizi

Markanızın rakiplerinize göre konumunu değerlendiriyor, rakiplerinizin takip ettiği bir marka olmanız adına araştırıyoruz.

Adsız tasarım-3

Yanınızdayız

Dijital dünyada bilinirliğinizi artırabiliriz

Mini Planet dijital dünyanın baş döndüren hızını ve yeniliklerini arkasına alarak müşterilerine maksimum şekilde fayda sağlamak amacıyla 360 derece ajans hizmeti sunmaktadır. Firmaların internet üzerinde ihtiyacı olan hizmetleri hızlı ve rasyonel olarak hayata geçirmek için çalışır. Müşterilerine şeffaf ve ölçümlenebilir çalışma prensibi ve performans odaklı çalışmalarıyla Yeni Nesil Dijital Ajans deneyimi sunar.

Dijitale Merhaba Deyin

Dijital Temsiliniz İçin Sunduğumuz Hizmetler

demo-attachment-202-Group_4069

Sosyal Medya Yönetimi

Instagram, Facebook, Twitter, Youtube ve TikTok gibi mecralarda markanızı konumlandırmak adına stratejik çalışmalar yürütüyoruz.

demo-attachment-916-Group_4071

Dijital Pazarlama

Markalarımızın dijital pazarlamaya yönelik tüm stratejilerini, markanın dijital dünyadan maksimum sağlamasını hedefleyerek gerçekleştiriyor ve markalarımız için ROI (Return on Investment) ölçümlemesini en efektif şekilde yapıyoruz.

demo-attachment-916-Group_4071

Performans Pazarlama

Performans pazarlama ile, dijital kanallar üzerinde yürütülen reklam çalışmalarınızın stratejik olarak yürütülmesini sağlıyoruz. Google reklamları, sosyal medya reklamları (Instagram, Facebook, Tiktok, Twitter, Youtube, Linkedin) , yandex reklamları ve diğer dijital reklamlar...

demo-attachment-200-Group_4067

SEO & İçerik Pazarlama

Markanıza ait web sitenizin Google, Yandex, Opera veya Crome gibi arama motorlarında en üst sıralarda yer almasını sağlıyoruz.

demo-attachment-201-Group_4068

Kreatif Hizmetler

Mini Planet, yeni nesil tasarım anlayışını, hedef kitlenizin istekleri ile birleştirerek markanızın görsel dünyasını oluşturur. Kurumsal kimlik dökümanları, basılı ve dijital dökümanlar, indoor/outdoor reklam tasarımları ve vb içerikler çalışma alanımızı oluşturur. 

demo-attachment-201-Group_4068

İtibar Yönetimi

Yeni nesil dijital ajans olarak Mini Planet, ürün, servis veya kişilerin dijital ortamlardaki algı ve imajlarını yönetiyor. Sizin veya markanızın doğru bir şekilde tanıtılması veya kriz anlarında bu krizin doğru şekilde yönetilmesi konusunda profesyonel olarak çalışmalarımızı yürütüyoruz.