Mini Planet Sosyal Medya Politikası

Mini Planet Sosyal Medya Politikası

Mini Planet ile ilgili haberler, gelişmeler ve duyurular Mini Planet resmi sosyal medya hesabı ve web sitesinden yapılmaktadır. Mini Planet ile ilgili konularda bu iletişim kanalları dışında hiçbir kanala itibar edilmemelidir.

Sosyal medya kanalları üzerinden ajansımıza gelen tüm kullanıcı geri bildirimlerine hızla dönüş sağlayan uzman ekibimiz sayesinde, müşterilerimiz ve takipçilerimiz memnuniyetlerini, taleplerini dile getirebilmektedir.

Ancak eleştiri sınırlarını aşan, gerçeği yansıtmayan, manipülatif, karalayıcı ifadeler, küfür veya hakaret içeren paylaşım yapan kişilerin hesapları engellenmekte ve konu Hukuk Departmanı’na iletilmektedir.

Mini Planet dijital dünyanın baş döndüren hızını ve yeniliklerini arkasına alarak müşterilerine maksimum şekilde fayda sağlamak amacıyla 360 derece ajans hizmeti sunmaktadır. Mini Planet, firmaların internet üzerinde ihtiyacı olan tüm hizmetleri hızlı ve rasyonel olarak hayata geçirmek için çalışır. Müşterilerine şeffaf ve ölçümlenebilir çalışma prensibi ve performans odaklı çalışmalarıyla Yeni Nesil Dijital Ajans deneyimi sunar.

Dijitale dair tüm ihtiyaçlarınız için buradayız!

Twitter, Facebook, Instagram, LinkedIn ve YouTube üzerinden Mini Planet’i takip edebilirsiniz.

Comments are closed.